| DavidMarincean a întrebat:

Marimea penisului normala in erectie la 14 ani? Fara raspunsuri stupide va rog.

Răspuns Câştigător
| VreauSaFiuMilitar a răspuns:

Depinde de fiecare om in parte. Nu este o marime. Cat o ai, o ai. In mare parte trebuie sa fie mai mare de 10 cm. Un adult are in medie penisul de 15 cm. Ce e sub 12 e mic, ce e peste 20 e prea mare si devine dureros.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 ani si sincer o am de 12. Tu de cat o ai?

| DavidMarincean explică (pentru anonim_4396):

Tot 12cm in erectie dar stai calm ca are timp sa creasc pana la 20ani

| anonim_4396 a răspuns (pentru DavidMarincean):

Depinde, daca fumezi si bei, nu mai creste, ci descreste, plus ca trebuie sa-i canti si sa-i descanti, ca sa poti sa faci ceva cu ea, mai ales la fumatori. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Internetul iti va spune ceva stupid, cand vei cauta, gen 15-16 cm, ca sa-si vanda astia produsele, pompe, creme, pastile, etc.
De regula adauga intre 5 si 8 cm peste medie. E o intreaga piata, pur marketing happy
deci nu-ti face probleme daca pe internet o sa gasesti o anumita dimensiune, si tu nu te regasesti pe acolo.
Cat este atata este, cel mai mult probabil, aia e si media.
Si nu, nu conteaza marimea, decat poate pentru alea grase. ca grasimea aia, "scade din lungime", n-o sa o folosesti pe toata ca o sa o tina grasimea aleia. Alea probabil ca tin cont de marime, dar nu-ti face griji, doar nu te duci dupa grase happy

| alexhadarean a răspuns:

Sunt fumator si crede'ma nu ma plang, infine, ideea ii ca nu conteaza marimea ideea ii ca daca iti gasesti o fata sa te iubeasca asa cum esti si sa stii sa o folosesti oricat de mare sau mica ar fi, treci neobservat crede'ma...dar crede'ma mai ai tiiimmppp berechet sa iti faci griji