| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si nu prea stiu la ce varsta iti iese sperma ma masturbez de 1-2 ori pe zi si imi iese un lichid(lichid de sperma)dar foarte putin. Ce ar trebui sa fac?{stiu ca sunt prea mic sa ma intereseze asemenea intrebari}

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti un copil, la varsta ta nu ar trebui sa te masturbezi. Iar daca o faci, nu ar trebui sa depasesti doua episoade pe saptamana. Daca o tii in ritmul asta, vei dezvolta o forma de impotenta care isi va pune amprenta asupra intregii tale vieti de adult.

3 răspunsuri:
| valy1233 a răspuns:

Pe ca tu esti un laba.giu cronic nu o sa iti vina niciodata sperma daca o laba.resti in fiecare zi rolling on the floor
de aia a ajuns Romania asaa laughing)
nu mai pot de ras laughingrolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut.Am avut si eu aceeasi problema ca si tine.pe la 12-13 ani.Acum am 14. Sfatul meu este sa nu te mai mastrubezi asa mult.incearca sa te abtii cat poti de mult. Daca sa zic ca nu te masturbezi o saptamana o sa ejaculezi mai multa sperma.big grin
Bafta

| andrei25 a răspuns:

Frate, mie prima data mi-a iesit la 11 ani daca nu ma insel thinking la 13 ani deja ejaculam ceva :d