| GabiLeonte2 a întrebat:

De fiecare data cand ma masturbez mai intai iese un lichid gros care nu-i nici alb, nici transparent, e gri, apoi iese sperma, ce este acel lichid gri?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este creierul care se topeste la fiecare masturbare. Este incolor nu gri.Lichid de lubrefiere. Daca stii ce este aia.Esti mic pentru asa ceva.Lasa-te de masturbare ca ramai fara creier.

| mihai69 a răspuns:

O fi tencuială?

| Emilian65 a răspuns:

Acel lichid de care vorbesti este tot sperma.

| LoveSleep a răspuns:

"Materie cenușie" îi zice.

| Doub a răspuns:

Creierul tău în stare lichidă

| alexandru0sorin a răspuns:

Man este materia cenusie dar fi fara grija nu e nevoie de ea in viat abig grin

| TheNigga a răspuns:

Poate vrei sa spui transparent. Este lichidul pre-ejaculator, este normal. Daca chiar este "gri" cum zici tu atunci viziteaza un doctor laughing, dar nu cred ca poate fii gri.

| annonim677 a răspuns:

Cine te masturbeaza ma prunc la 5 ani ca tu abia stii sa bagi in gura.