| MiraculosulTestoasa a întrebat:

Am 13 ani si sunt in clasa a 6-a pana in a 5-a am fost in clasa cu o fata dar ea s-a mutat la alta scoala. Acum ne vedem doar o data pe saptamana la o grupa de copii. Imi doresc sa o fac sa ma placa. Proplema e ca nu am bagat-o in seama pana acum si ar fi ciudat sa o bag deodata in seama. Apropo am numarul ei pe whatsappdaca asta va ajuta sa imi dati o solutie la problema mea

2 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Lasă relațiile și revin-o la ele pe la 16

| MCICostin a răspuns:

Ai 13 ani, momentan trebuie sa te bucuri de copilarie, apoi sa dai de gustul fetelor. Parerea mea e ca ar trebui sa profiti de perioada aceasta si sa te bucuri de ea. De la 15-16 ani iti recomand sa "f.i" tot ce prinzi, pana vei gasi o fata si sa ramai cu ea o perioada lunga sau cine stie toata viata.