| Dau3DMoriHD a întrebat:

Am 14 ani cm credeti ma pot intilni la virsta asta dau funda astept propuneri

Răspuns Câştigător
| LookingForU a răspuns:

Pai, eu cred ca te poti intalni. Dar depinde acum de comportament, dezvoltarea pe care o ai si minte. Presupun ca esti baiat. Daca esti nesimtit sigur nu o sa ai nici o sansa sa te intalnesti cu nimeni. Dar daca nu esti o sa ai toate sansele. Sper ca te-am ajutat :*

8 răspunsuri:
| mrjohanys a răspuns:

Am inteles ca ai de 14 ani centimetri

| RAY a răspuns:

Intarneste cu scoala asa ca e fb, auzi sex la ani tai doamne fereste tu chiar gandesti

| Dau3DMoriHD explică (pentru RAY):

Man eu nu m-am gandit la sex dar la o intilnire cu o fata, apropo acolo sus mam gresit si eu am scapat o litera nu lucreaza bine tastiera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti sa te intalnesti cu o carte de gramatica. Nu uita sa platesti consumatia!

| Different69 a răspuns:

Depinde...

| DV a răspuns:

Te poti intalni si de la 10... Iubirea nu are varsta+fa asta doar daca esti pregatitaaaa

Răspuns utilizator avertizat
| CristinaTaranu a răspuns:

Vai de capul meu, mai oamenilor! Ar trebui ca in loc de pliante cu tot felul de chestii sa se imparta carti cu gramatica limbii romane.
Doamne fereste, ca nu se mai scrie romaneste pe la noi.N-am inteles mai nimic din fraza ta (daca o fi intr-adevar o fraza).