| milika a întrebat:

Pina la ce virsta credeti ca e bine sa ramii virgin(a)?/

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Macar pana la 17-18 ani.Inceperea vieti sexuale la o varsta trageda poate duce la boli de col uterin si nu numai dar si la transformari neplacute.

9 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Frageda* am vrut sa zic
sorry happy

| stresu a răspuns:

Cand esti complet maturizata fizic si psihic si cand chiar gasesti un om la care tii si care nu se ridica si placa imediat dupa. Nu trebuie sa fie iubirea vietii. Oricum nu incurajez experimentele la 12-13-14 ani. E mult prea devreme si in multe cazuri iese prost cu "p" mare.
Spor!

| Stefania a răspuns:

Cel putin 17-18 ani.Vei putea primi boli, etc.Mai bine asteptati voi cu varsta de 16...

| Mihaic93 a răspuns:

Ramii de la calculator n-au cum sa fie virgini! ei sunt folositi!

| francesca a răspuns:

Pana in momentul in care te simti pregatit(a). depinde de fiecare in parte.

| Me,myself & I a răspuns:

Macar pana pe la 17 ani nu mai devreme, nu e chiar un lucru pe care trebuie neaparat sa-l faci

| Ana-Maria94 a răspuns:

18 ani zic eu, adica nu ai de ce sa te grabesti ai timp o viata intreaga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la 18 ani, cand mamica si taticu nu mai au dreptul sa obiecteze si poti sa faci ce vrea muschiul tau

| milika explică:

Am inteles oricum mersi de raspunsuri,,,, sinteti tare amabili