| Rose9 a întrebat:

Am 14 ani si imi place de un baiat mai mic ca mine cu 4 luni. Pe mess vorbeste cu mine foarte frumos chiar intr-o zi am facut o poza cu el si seara i-am spus ca el a iesit foarte bine in poza si el mi-a spus acelasi lucru desi nu vazuse poza. Am auzit de la prietenele mele ca si cu ele vorbeste frumos. El mai practica si parkour si l-am rugat sa imi arate si mie si a propus sa gasesc sala si imi arata. Desi pe mess vorbeste foarte frumos cu mine in realitate nu vorbeste cu mine, dar de fiecare data exista un contact vizual si cateodata si un zambet. Acum aproximativ o luna el s-a despartit de prietena lui. Credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Marynna a răspuns:

Este foarte posibil sa te placa.Insa,cred ca daca te place, este foarte timid. Cel mai bine ar fi sa ii dai niste priviri mai insistente sa vezi ce facewinking

4 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna pai nu stiu daca vb cu toate pr tale frumos poate nu. dar de ce nu il intrebi p el? el stie raspunsuloh go on

| Dan a răspuns:

Sigur ca te place, acum nu stiu daca el te place! Noroc!

| Extasy a răspuns:

Ii esti simpatica

| imyourdestiny2 a răspuns:

Da.eu asa cred. Dar e timid.