| Mary_Dragutza_1998 a întrebat:

Am 14 ani si in clasa a 7 mi-am facut un prieten(ne-am certat mereu si ne-am impacat)iar de cand am inceput a 8 m-am impacat de doua ori cu el si ne-am despartit iar.Voi ce ziceti sa ma mai impac cu el sau asta e o bataie de joc?

Răspuns Câştigător
| Cleopa a răspuns:

E mai mult o joaca copilareasca ce faceti voi. tu esti tanara si de acum incolo o sa cunosti o multime de baieti, nu tebuie sa te tii dupa unul, cat timp sunt atatia baieti pe lumea asta.

3 răspunsuri:
| xAnDyBoYx a răspuns:

E stupid.Lasa-l!

| lady2in4black a răspuns:

Cleopa are dreptate, e o joaca copilareasca, si nu are rost sa te complici cu astfel de baieti. Tu esti inca mica pentru a avea o relatie... Mai ai rabdare sa mai cresti putin, macar pana ce ajungi la liceu si dupa sper ca o sa gasesti un baiat care te-ar merita

| pittikaRoxy14 a răspuns:

Lasa-l
Cauta pe altcineva si demonstreazai ca poti si fara el...