| Zbant123 a întrebat:

Salut,
Aseară m-am certat cu iubita mea, dintr-o chestie simpla și m-a luat și din chestiile pe care le-am făcut, care spune ea că am greșit, că am mințit-o și a zis că ne despărțim, o viață frumoasă și nu știu ce și na, eu i-am zis," Faci cum vrei" și după ce i-am mai zis eu pe acolo, despre chestia asta cu despărțitul, ea mi-a zis, " Să nu îmi fac griji că nu voi face asta" și asta a fost aseară.
Azi, am inceput să vorbim pe la două, că ea nu mai avea minute și am sunat-o să văd ce e cu ea, să văd dacă e bine, na, am vorbit 20 de minute cam așa, dar mai mult ne-am certat și pe chestia aia de aseară, așa, eu azi dimineață am fost să votez, eu cu un prieten de al meu și după ce am ieșit de acolo, i-am zis lui ăla, hai să mergem să bem un suc și am ajuns acolo și m-am pus la masă și ăla mi-a luat să bem, două ciocolate calde, așa și na, prietenul ăla al meu, a început să cânte la un microfon, zicea că e la club sau ceva gen și eu râdeam și mai era unul acolo, care m-a filmat că râdeam și i-a trimis ei in seara asta și na, ne-am împăcat și i-a trimis ăla atunci videoclipul cand râdeam eu de ăla și după iar a început, " Că nu mai poate, gata, s-a terminat, nu mai vrea să continuăm și tot așa". Eu i-am zis, că asta nu e motiv de despărțire, să ne despărțim și ea a zis, "că nu o interesează și până aici a fost" si na," că ea a stat cu capul în pernă și a plâns și eu râdeam, mă distram sau ce mai făceam eu pe acolo, of Of, dar na, am râs de prostia altuia.
Deci, nu știu ce să mai zic, am aproape 10 luni de când sunt cu ea, dar naa, ne-am despărțit, am greșit, nu spun că nu, dar na, asta nu e de despărțire, că aseară ea s-a despărțit de mine, nu eu de ea si tot ea suferă. Of, spuneți-mi vă rog ce să fac, să mă mai impac cu ea, dacă ea face așa, dintr-un simplu motiv? Nu știu, voi ce credeți, să încerc să o impac eu sau să o las așa? Nu știu, ziceți-mi voi ce credeți sau cum să fac, vreau să știu, cum ați face voi.

Răspuns Câştigător
| llleo a răspuns:

Mi se pare puțin exagerată. E mult prea irascibilă și am impresia că nu te poți adapta la temperamentul ei, dacă aș putea spune asta. Având în vedere că se supără din orice, ar trebui să fii mai prudent cu lucrurile pe care le faci, dacă vrei să continui relația cu ea. În caz că te SATURI, vorba aia, o poți părăsi. Totul depinde de tine.
Spor. big grin

| Zbant123 explică (pentru llleo):

Ea s-a despărțit de mine, deci, nu mai suntem împreună, asta e a doua oară când ne despărțim, dar dacă ne împăcăm o să îi explic, ce și cum

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na, na, na? Scuze, au o gramada de na-uri. Ce ar fi vrut sa iti tai venele pentru ea?!? schimb-o! Daca tot face figuri, nu va inteleg, de ce atarnati asa de o fata care isi tot da impresii ca ar fi ceva de capul ei. Daca te iubeste te iarta, daca nu la revedere, si app nu are ce sa ierte ca n-ai facut nimic. Barbatii nu isi arata suferinta precum arata o femeie.