| Cristian2003 a întrebat:

Am 14 ani si in erectie am un penis de 7 cm,am incercat de atatea ori sa ma masturbez prin glisarea pielii acoperiind glandul si tragand-o inapoi,iar cand de-abia "ma incalzeam" simteam un fel de durere care ma si gadila in timp ce o frecam in gland si cand ma opream si apasam glandu' o simteam pentru cateva minute,mentionez ca niciodata n-am ejaculat, aveti o sugestie?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod sigur atat dezvoltarea organelor reproducatoare interne cat si a penisului tau sunt mult intarziate fiindca doar asa se explica dimensiunea/marimea mult prea mica a penisului tau la aceasta varsta precum si a fapului ca nici producerea spemei inca nu a inceput. Multa sanatate! Fiindca TU nu poti actiona in vederea modificarii ori a schimbarii situatiei actuale, esti nevoit sa astepti sa mai cresti si sa te maturizezi, macar chiar si cu un pic mai mult. Sanatate!

| doctorandus a răspuns:

Da, mergi la medic.

| AleeezSilviu a răspuns:

Am 15 ani
si am un penis de 11cm