| djalexandrual a întrebat:

BunA! vreau sa imi recomandati sau sugerati ceva la aceasta "poveste"! Pai sa incepem cu inceputul.Acum vreo 3-4 luni eu si prietenul meu Mihaita(ită) am vrut sa ne facem rost de niste prietene.Eu am fost convins ca o fata
Simona(Mona)ma place!, asa ca i-am recomandat-o la ita pe Andreea(Deea).
Eu am fost sigur ca mona ma place si daca o intreb daca vrea sa fie cu mine va spune da.Asa ca l-am ajutat pe ita sa fie cu Deea.am incercat cateva saptamani cu flori, poezii, desene dar se pare ca ea nu il place. Apoi Deea mi-a spus mie ca ma iubeste.La ita i-am spus ca o las pe Mona pentru. Deea.Atunci ita a vrut sa fie cu Mona.Ne-am dus la prietena Monei pe care o cheama Sorina(o fata ne dezvoltata, uratasi mica). Ea a fost inainte cu ita si ne-am dus la ea ca sa ii spuna la Mona ceva frumos despre ita. Dupa aceea Sorina iar a vrut sa fie cu ita.ita a intrebat-o pe Mona daca vrea sa fie cu ea. Ea a spus ca nu.Mona are o verisoara Patricia (Patri). Mona a vrut sa o faca pe patri sa fie cu mine. nu a reusit pana in 22 iunie. atunci am fost eu cu Patri... Acum la sorina si la Mona ii place de mine si sunt invidioase pe Patri pentru ca ii aduc in fiecare zi o ciocolata mare milka si un trandafir...Acum ele ne tot barfesc si am hotarat sa mergm la patri pe str. ca la mona sunt plin de babe barfitoare.si e si sorina si mona care vrea sa ne desparta.Ita a incercat la o fata Bianca(bia) dar nici aia nu s-a uitat la el.Acum iar se da la mona. Dar ea tot nu se uita la el.acum am propus sa facem o cina romantica cu lumanari si petale de trandafiri CAn am eu si cu patri o luna de cand suntem impreuna! si atuci sa o chemam si pe mona sa o intebe ita! ca poate atuci vrea sa fie cu ita! cam atat am avut de spus! Comentati:

Răspuns Câştigător
| LaraDésire a răspuns:

OMFG! Cee... poveste lunga. Pai sa vedem in primul rand sunt fata...si nu cred ca mi.ar placea ca cineva sa ma oblige sa fiu cu un tip. Din cauza voastra va prinde ura pe ita, lasati.l pe el sa se descurce. Mai intai o amicitie apoi o eventuala relatie.

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Povestea fără sfârşit!

| Pitic a răspuns:

Ce? mai zii odata laughing)

| eL3cTr0 a răspuns:

Deci mai casanova...Tot ce am inteles e ca acest "Ita"e urat laughing asta e tot ce am inteles.Peace

| moonY a răspuns:

nu mai bine te combini cu iţă? zic şi eu. sigur nu sunteţi homosexuali?! ce dracu' e cu toate alinturile astea, mai rau ca 2 piţipoance

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Na ca eu am inteles povestea lui:deci in niciun caz nu o obliga pe mona sa fie cu el daca fata nu vrea.Intrun final o sa isi gaseasca Mihai o alta fata ca nu s-au sfarsit fetele de pe Terra.

| Bibb1 a răspuns:

să moară ţaca de am inteles ceva... săracu' iţă straight face

| IcsD a răspuns:

Nu am inteles nimic. ITA. Sorina Patri, Mona oh go on

| Marijuana a răspuns:

Si intr-un sfarsit ce sa vezi straight face

a murit mortu` :O

:-s

| destroyedWoRlD a răspuns:

Pe bune frate ca n-am inteles nimic.

| djalexandrual explică:

Sa speram...

| PatriciaFerchi a răspuns:

Ce poveste draguta ai facut Alex :X:*:X:*:X