| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si prietenul meu 15. Eu tin enorm la el si as vrea sa imi incep viata sexuala cu el... e bine la varsta asta? cat de rau poate sa doara dezvirginarea?

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ca e bine sau nu sa-ti incepi viata sexuala, vei sti doar tu cand vei lua decizia!

Parerea mea e ca esti foarte mica si n-ar trebui sa ai astfel de ganduri!

| Choco a răspuns:

Pfuuu. nu fa nimic ca asa te doare de numa seriosstraight face dupa aia nu mai poti sa umbli cateva zile numa cu picioarele desfacute si nu mai poti nici sa faci pipi d durere straight face si cand ti`o baga asa o sa te doara d o sa urli

| lupoaica a răspuns:

Uite sunt si eu cam de virsta ta si inteleg ce simti uneori as vrea si eu cu prietenul meu, ba chiar vroiam dar n-am facut-o si bine ca nu deoarece credeam ca ma iubeste mult dar peste o luna m-a lasat asa ca asi crede ca puteti sa va sarutati, sa iesiti in oras dar nu prea cred ca trebuie so faceti acum mai asteapta vre un an sa vezi devotamentul lui iar de durere eu nu am facut-o dar importa de pfata cum e la ea acolo si de cit de gingash si priceput e baiatul la unele doare putin dar unele fete drec si fara durere. Ai grija de tine si gindeshte bine ori ce pas ce il faci in reletia voastra > Succes sper sa va iubiti mereu nu cum mi s-a intimplat mie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu crezi ca e prea devreme sa te gandesti la astfel de lucruri? s'ar putea ca mai tarziu sa iti para rau.

| ioanafrumsusica a răspuns:

Nu e deloc repede si pe mine iubitu m-a dezvirginat la 14 ani, iar el avea 16, deci nu e problema.
Apropo pe mine m-a durut cam rau deci ai grija:*.

| brunetish a răspuns:

Bai fetitzo esti inca un copil mai bine stai in banca ta ca mai tarziu posibil sa-ti para rau

| BiXuLiNa a răspuns:

Daca asta iti doresti si te simti pregatita sa faci dragoste cu el foarte bine dar ai grija sa te asiguri cu si el tine la fel de mult la tine pentru cu altfel poate sa faca dragoste cu tine si sa te lase. app nuh doare dezvirginarealaughing):*