| yo_6138 a întrebat:

Cand o sa imi incep viata sexuala o sa ma doara? o sa ma ingras?

Răspuns Câştigător
| Popey a răspuns:

Prima data cand o sa faci sex da, o sa te doara.si a doua oara putin. Si nu Nu O SA TE INGRASI.este ceva aproape imposibil. funda?

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,nu trebuie neaparat sa te doara,depinde cat de elastic himenul,poate sa te doara sau sa nu te doara deloc; oricum si daca te doare durerea nu e foarte mare si nu dureaza mult, cateva secunde.
De ingrasat, nu te ingrasi daca iti incepi viata sexuala.

| Sperman a răspuns:

Nu, eventual sa slabesti daca dai bine din popu. laughing

| Silviu591 a răspuns:

O s ate doar putin daca esti fata.si din experienta.te ingrasi putin in primele luni de la inceperea vietii sexuale.

| Dunnamite a răspuns:

Da! o sa te doara ingrozitor! de ingrasat nu-ti mai zic! o sa te faci cat malu'!

| BaNnGi a răspuns:

Ai sa mori dracul... cati ani ai?

lasa fata sexul du-te sa invetzi dracul...

| Arsenic a răspuns:

Da o sa te doara un pic daca esti fata deoarece ti se rupe hymenul dar daca esti baiat din cate stiu nu. La fete dp ce li s-a rupt hymenul daca oragnismul nu este pregatit pentru inceperea vietii sexuale ca reactii poti sa ai cresterea sanilor si fundului sau stagnarea cresterii sanilor si fundului sau cresterea foarte inceata a lor. Insa daca esti baiat nu pot sa spun ca sunt reactii adverse pentru baieti dar te sfatuiesc sa te protejezi oricum ca daca esti fata ai sanse de 99% sa ramai insarcinata prima oara dar oricum sa te protejezi fie ca esti fata sau baiat.

| Nicolae_Ciofu_1976 a răspuns:

Cred ca gasesti aici http://bit.ly/NoUtw6R

| Sp0nGe a răspuns:

O sa te doara dar numai daca ramai gravida o sa te ingrasi