| ubbbabiby a întrebat:

Am 14 ani si un baiat se tine mortis dupa mine, imi face complimente, dar nu mi-a spus niciodata ca ma place si mi-a cerut sa fim impreuna, dar eu nu sunt indragostita de el, iubesc un al baiat. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| ManiacuAMD a răspuns:

Eu iti zic sincer spune-i sa te lase in pace si ca nu iti place de el sau daca vrei poti sa-i spui k nu te intereseazatongue primesc funda?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate e obsedat saracul, spune i sa ti de a pace ca ai prieten

| Annim a răspuns:

your question sounds like this : azi am fost la wc si mi-am facut chestiile 3h. Ce parere aveti? happy singura stii ce ai de facut asa ca nu pune intrebari banale. e o situatie simpla si nu cere consultare. Pe primul ignora-l, alesului fai curte si doar atit. happy

| Otti12 a răspuns:

Hmmm..complicat, pai eu in locul tau l-as lasa in pace sa isi desfasuare „dragostea", la un moment dat se va satura sa se tina dupa fusta ta, app, mult noroc cu baiatul pe care il placi big grin

| Patricia96 a răspuns:

Ce parere am eu? atata timp cat iubesti un alt baiat nu conteaza cati baieti te curta..fidelitatea este cea mai importanta.te pup

| Alcszusa a răspuns:

Pai sincer faci ceea ce vrei tu cu adevarat. ceea ce simti! daca nu-l iubesti nu ai de ce sa te combini cu el adica il faci sa sufere si dupa o sa ai si tu de suferit! Bafta!

| SoCrazyDeeeea a răspuns:

Eu zic sa ii zici adevarul..ca iti place de altcineva si poate asa o sa inteleaga.