| bombonik16 a întrebat:

Buna!
sunt indragostita de un baiat de la mine din clasa si i-am spus ca imi place de el fara sa ii cer nimic si el mi-a spus ca ma place dar nu atat de mult incat sa fim impreuna! ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Silviu123456 a răspuns:

Inceraca sa porti o discutie serioasa cu el...important sa nu fie si alte persoane de fata eventual iesiti la un suc la o cafea si acolo puteti rezolva lucrurile... Sper sa reusesti :*:*:*:*:X:X:X:X

| Maya_8602 a răspuns:

Buna,pai eu zic sa nu ii mai dai atentie, deci sa il ignori.sa vorbesti si cu alti baieti din clasa, si poate asa va vrea sa fie cu tinehappy