| Adrianna105 a întrebat:

Va rog sa cititi tot si fara sa va bateti joc de mine,mai bine nu raspundeti daca e sa faceti misto! Sunt foarte suparata! Sunt indragostita lulea de un baiat din scoala mea,dar faza e ca suntem doar prieteni. Am incercat sa fac tot posibilul sa vada ca imi place de el,dar el nimic. Am pus-o pe o prietena de a mea sa il intrebe daca ii place de mine, dar el a zis ca nu, ca lui ii plac fetele grase.Asta am observat,a fost numai cu fete grase,aproape obeze (nu vreau sa para ca sunt rea,dar e adevarat ce spun) si sunt distrusa! :((( sunt geloasa recunosc ca nu ma vrea pe mine ca sunt slaba si vrea numai din astea grase! x( El arata extraordinar de bine,voi de exemplu daca l-ati vedea cum arata ati ramane muti cand l-ati vedea umbland cu obeze. O sa ziceti:,,da or fi ele obeze,dar or arata bine la aspectul fizic,,! Nuuu! De cand il stiu numai la fete grase si urate s-a uitat! Eu il iubesc chiar daca nu sunt cu el, dar nu pot să bag fripturi in mine ca sa ma ingras, ca el sa ma placa! x(( Nu imi plac femeile grase! Si oricum nu as schimba nimic la mine pentru un baiat :s. Sa va zic ce s-a intamplat vinerea asta: Nu stiu ce a patit dar s-a comportat foarte urat! Eram cu el si cu inca 2 fete in pauza si spunea ca s-a cuplat cu una (tot grasa desigur) va arat facebookul acelei fete sa vedeti ca nu mint ca se uita numai la fete grase, dar de data asta nu e foarte grasa ca restul: https://www.facebook.com/zyzy.berfin?fref=ts. Ne-a aratat poza ei si facea numai complimente ca e frumoasa ca e dulce nu stiu ce, ceea ce pe mine ma deranja, si da recunosc din nou ca sunt geloasa! Apoi una din cele 2 fete spune: Aoleu da mai lasa-ne in pace doamne iarta-ma ca ne-ai zapacit! La care eu rad si el imi spune: Ce razi mah? Huooo! Eu l-am intrebat : Ce ai mai? Nu mai am voie sa rad? Si s-a facut ca da in mine si a plecat! Nu mi-a placut reactia lui mai ales că sunt indragostita lulea dupa el. Ne spus de indragostita! Am mers in baie si am inceput sa plang :((. Dupa aceea s-a sunat de intrare si am intrat la ora. Am terminat ora si am plecat toti acasa pentru ca s-a terminat programul. Vine grasa la mine care v-am aratat-o si ma ia de par si zice cu o voce groasa parca era tutungioaica :S :S : Ce ai de te iei de iubitu meu? Si eu am zis dupa ca: Nu m-am luat de el! Am ras la o replica de-a unei prietene si el a inceput sa se comporte urat cu mine. Dupa m-a lasat grasa si am plecat foarte suparata acasa. La cat eram de suparata mi-a mai facut nervi si ea? :/...

Asa: Ajung acasa si intru pe facebook,i-am dat mesaj baiatului si l-am intrebat: De ce ai pus-o pe iubita ta sa se ia de mine? Si ce a fost comportamentul din ultima pauza. Apoi el mi-a dat block. Sunt distrusa! Nu stiti cat de indragostita sunt de el! :(( mor dupa el,mai ales ca eram cei mai buni prieteni, dar acum, vad ca nu mai suntem si nu inteleg de ce? Doar pentru rasul acela? :/?

Intrebarile sunt: 1. Ce sa fac maine la scoala? Mie frica sa mai dau ochii cu el?
2. Ce sa fac ca sa ne impacam, sa fim din nou prieteni?
3. Credeti ca as putea avea o relatie cu el daca as proceda intr-un anume fel?
4. Ce parere aveti despre descrierea care am facut-o despre el? Pareri despre el?

Funda. daca ma ajutati!

2 răspunsuri:
| VladBd a răspuns:

1.Te duci la el si il saruti. Ii spui ce s-a intamplat si de ce ii plac fetele grase e cam nebun.
2. Ii spui ca nu vrei sa te bagi intre ei vrei doar sa tineti legatura ca amici
3.Incearca sa nu mai fii asa disperata fa-l sa se indragosteasca de tine si sa se tina el dupa tine. Dai atentie stai mai mult langa el, dai bani daca tot esti asa disperate. spune-i daca il scoti la un suc
4.Sunt baiat e un simplu baiat

| Maraaaaaa a răspuns:

1. pai, stiu cum e sa-ti fie rusine sa dai ochii cu baiatul pe car il placi, dupa o intamplare. Pur si simplu iti iei inima in dinti
2. Pai incearca sa te duci la el sa lamuriti asta, si spune-i ca ti-e prieten bun si ca n-ai intentionat sa-l superi. 3. Nu cred. Daca e sa fie, va fi. Nu proceda tu intr-un anume fel, doar ca sa il atragi. Arata-i ca aveti ceva in comun si ca voi chiar va potriviti, dar nu ii arata ca il placi, va ramane indiferent iar pe tine te va durea si mai rau la reactia asta.
4. iar din descrierea ta. mi se pare destul de dragut, dar se supara repede, din nimic si face din tantar armasar, dramatizeaza. n-avea rost faza cu iubita lui. succes in continuare happy