| donpablo4000 a întrebat:

Am 15 ani si am penisul de 15 centimetri e mic?

8 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Sa inteleg ca esti complexat de dimensiunea penisului? Am mai spus-o de "n" ori si o mai zic o data:
Vaginul unei fete are 12 cm adancime deci singura diferenta dintre un penis de 14 cm si unul de 20 e ca la primul raman 2 cm afara si la celalat 8cm. Stai tu calm ca nu conteaza marimea, fetele o sa aprecieze mai mult "maiestria" cu care il folsesti big grin

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu conteaza lungimea pe cat conteaza circumferinta si stai linistit e de dimensiuni medii, dar degeaba daca nu sti sa-l folosesti

| EuOO a răspuns:

Eh, şi tu acum, ne pui întrebări din astea grele... Nu ştiu, măi.

| ᎦʉɮȤҿℜθ a răspuns:

Deci daca eu la 11 ani il am de 11 cm inseamna ca pot sa ma ft? laughing

| ᎦʉɮȤҿℜθ a răspuns:

Eu zic ca este destul de mare happy

| adinagabi20 a răspuns:

Atunci o fi daca zici u:-)

| milosvali07 a răspuns:

Hahaha ce intrebare pai la 50 de ani ai 50 ce centimerti lasa masturbarea frate.

| marinamarinush a răspuns:

Uau frate.ce intrebarelaughing