| alinuk a întrebat:

Am 15 ani si imi cam place de un coleg de clasa, de multe ori ma face sa cred ca si el ma palce adica se uita in ochii mei si zambeste il deranjeaza cand un alt coleg sau oricare baiat vine si se apropie de mine, iese afara, sau se apropie de alte colege. Din compartamentul lui in toti acesti ani de scoala mi-am dat seama ca e un baiat timid si nu prea are curajul sa...si exprime sentimentele, dar nu stiu OARE MA IUBESTE? AST RASP! plzzzz... funda!

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Daca e timid fa tu primul pas...

| Allex7 a răspuns:

Incearca sa te apropii tu de el daca el e timid normal ar fi trebuit sa faca el ceva daca e matur... Asa si la mine se uita fetele si zambesc asta nu inseamna ca ma iubesc acum laughing incearca sa afli mai multe despre el in comportamentul lui

| Duutsie a răspuns:

Poate ar fi bine sa-l abordezi direct sau, daca nu, ia-l intr-un mod subtil. Va trebui sa aflii daca te place intr-un final happy Te poti ajuta de prieteni pentru a afla adevarul, ei pot discuta cu el, daca nu, intreaba-l tu direct. Am inteles (de la prietenul meu) ca uneorii baietilor le plac fetele mai directe... laughing so good luck :*