| RemusCamorra79 a întrebat:

Am 15 ani si imi place de o fata din clasa la mine ea nu simte cat de mult o iubesc si nu stiu cum sa ii arta asta.va rog sa ma ajutati plizz

5 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Cel mai bine ar fi daca ai vorbi cu ea despre asta.

| Nicky29 a răspuns:

Nu o iubesti esti atras foarte mult de ea. Vrei un sfat cum sa ii arati asa foarte simplu vb cu ea si fa gesturi frumoase si dragute.

| Angel_8399 a răspuns:

Cel mai bun sfatbig grin NU te combinat cu colegele de clasa...o sa va fie greu dupawinking! Ti-o spun din proprie experienta:X am foost cu colegum meu de clasa si acum ma respinge sa nu patesti la fel:* fa ce vrei tu pana la urmachatterbox! Mult succes:*!

| Alecsia a răspuns:

Buna! Incearca sa vorbesti cu ea, cere-i id-ul si vorbiti pe mess. Acolo vei putea fi mai deschis decat daca ati vorbii face2face si v-ati putea cunoaste mai bine. Daca totul decurge bine, invit-o la un suc, iesiti la plimbare si intreab-o daca vrea sa fie prietena ta. Bafta! :*

| Michael6996 a răspuns:

La mine e tot asa doar ca ea stie despre sentimentele mele pe care nu le ascund si nu ma uit la ce spune lumea, am tot 15. Vorbeste cu ea si vei afla ce parere si nu te uita ce spun colegii care te invidieaza.