| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult de un baiat dar nu stiu daca si el simte asta pentru mine vreau sa ii atrag cumva atentia e cu doi ani mai mare nu invatam intr-o scoala dar ne vedem uneori la dansuri foarte rar deoarece el e in grupa mai mare e cu doi ani mai mare ca mine ajutati-ma plizz am 14! Dau funda pentru cel mai bun raspuns...

Răspuns Câştigător
| Beautifullies a răspuns:

Buna!
Am citit intrebarea ta, si cred, ca ar trebui, atunci cand va vedeti sa ii ceri numarul de telefon sau id-ul de messenger. Discutati prin mesaje despre orice [ distractie/ce va place cel mai mult etc. ] pana cand va apropiati destul. Dar, sa nu faci ca alte fete si sa il lasi pe el sa te caute. Incearca sa vorbesti cu el in fiecare zi si ai sa vezi ca totul va merge perfect. Iar atunci cand consideri ca sunteti prieteni, ii poti spune ceea ce simti tu pentru el cu adevarat. Bafta :*! La mine a mers smug.

2 răspunsuri:
| SunshineGirl a răspuns:

Fa`i rost de id`u lui de mess si vorbiti mai multe.Si te mai poti imprietenii si cu fete/baietii din anturaju` lui pentru a afla mai multe despre el. Mult succes!

| sSeLL a răspuns:

Ms de raspunsuri dar imi pare ca nu are calculator si parca mi-e rusine sa ii cer numarul de telefon! mai vreau variante...