| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa-mi incep viata sexuala. ce ziceti, credeti ca e prea devreme?

64 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand ii aud pe astia "mai asteapta pana la 18 ani" ma apuca rau.rolling on the floor)
cine dracu asteapta atatstraight face daca ea vrea sa faca acum asta e...niciodata nu e prea devreme sau prea tarziu...fiecare o face cand simte sau cand vreawinkingwinkingrolling eyes|

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii destul de bine la 14 15 ani zic eu ca sa fii obisnuita pa cand ve merge la lice. eu zic ca este ok?

| sorina15 a răspuns:

Stai calma fetita...vezi`ti de copilarie ca ai timp toata viata de asta! Ia si te linisteste nu fi prostutza.BAfta

| andreea82 a răspuns:

Daca esti sigura ca el e alesul... e ok. dar sa nu regreti mai tirziu.bineinteles nu uita de contraceptie