| cocomero a întrebat:

Cum credeti am aproape 17 ani si simt nevoia, adica vreau sex. ce ziceti ar trebui sa-mi incep viata sexuala

Răspuns Câştigător
| Mrrrrr a răspuns:

Poi ar fi binelaughingDar si rau..Pentru ca, cum spun si medicii:organismul este complet dezvoltat doar de la 18 ani...Doar tu decizi, nu noibig grin

6 răspunsuri:
| maradona10 a răspuns:

"ochi vad inima cere " laughinglaughinglaughinglaughing, mai baiete nu ar fi mai bine sa te gandesti la viitorul tau. iar de ce ne intrebi pe noi daca e bine sa faci sex, fa ce vrei man e corpul

| RilaIepur a răspuns:

Daca te simti pregatita, da sex.

| jimmy1823 a răspuns:

Nu conteaza varsta daca e cu persoana potrivita... daca ai pe cineva, e totul bine, si simti ca el e alesul! E normal sa simti nevoia dar nu inseamna ca trebuie sa te apuci sa o imparti in stanga si in dreapta! Dar daca totusi esti darnica si vrei sa o imparti...cauta-ma sa-ti las si nr meu laughing

| hbkmarius a răspuns:

E mult prea devreme..si vei ramane cu sechele pentru ca organisumul nu iti este pregatit inca pentru asa ceva...inca ceva, nu te lasa condus de gandurile necurate, esti mai puternic ca ele si le poti birui...

| Fabianutzu a răspuns:

Habar nu am

| Anonimboy1 a răspuns:

Te rezolvlaughing de unde esti?