| OnycssMary a întrebat:

Am 16 ani.
Am si eu o "problema". Sunt impreuna cu prietenul meu de cateva luni, dar eu vreau ceva mai mult decat saruturi si sunt sigura ca si el isi doreste acest lucru. Dar el nu are curaj sa imi spuna acest lucru pentru ca el este mai timid de fel.Eu chiar nu stiu cum as putea sa ii spun, adica nu vreau sa creada ca sunt o perversa sau ceva de genul.
Am foarte mare nevoie de ajutorul vostru!big grin
Multumesc mult!happy
P. S. tongueeste o luna este ziua lui de nastere si as vrea sa il surprindhappy

Răspuns Câştigător
| deeea87 a răspuns:

Pai ai putea ca de ziua lui sa il chem la tine(daca se poate) si tu sa fii singura si sa "petreceti" putin timp singuri. adica stand asa in pat si sarutandu`va, ajungeti la ceva mai mult, adica daca tu o sa incepi sa il mangai o sa o faca si el, sa incerci si tu sa ajungi la "zonele" lui sensibile, si poate asa ajungeti si mai departe, fara ca el sa creada ca tu esti vre`o disperata. adica mie mi se pare chestia asta ca ceva normal.dar daca nu se poate sa fiti singuri aksa, iesiti undeva si puteti face ceva asemanator, adica sarutandu`va sa va mangaiati, sa va luati in brate si ai putea tu sa ii spui ca vrei sa te culci cu el, adica asa prin soapte in timp ce va sautati, asa nu va avea nici el un soc. acum e alegerea ta ce vrei sa faci eu am dat doar o idee, sper sa te ajute :X

7 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Daca ai 16 ani, dc ai la nick '98?thinkinghee hee

| Cosmin a răspuns:

Pe bune? Chiar atat de "horny" esti incat nu mai poti astepta macar un an, sa mai cresti si tu? Poate sunt eu de moda veche, insa eu te sfatuiesc sa mai ai putina rabdare. Banuiesc ca esti virgina si daca da, ma gandesc ca vei vrea sa renunti la asta in favoarea unui baiat in care ai incredere 110%, pe care sa il iubesti, cel putin in modul in care privesti iubirea la 16ani, si in care sa ai certitudinea ca nu te va parasi a 2-a zi dupa ce a-ti facut sex. Gandeste-te bine inainte!

| Xpert a răspuns:

happy fi senzuala, apropiete cat mai mult de el si dai de inteles ca vrei sa faceti ceva mai mult!
bafta!

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Dar de ce te grabesti? ai timp toata viata sa faci si altceva mai mult decat saruturi.traieste-ti copilaria fato!

| Kiky2 a răspuns:

Pai ai putea ca de ziua lui sa il chem la tine(daca se poate) si tu sa fii singura si sa "petreceti" putin timp singuri. adica stand asa in pat si sarutandu`va, ajungeti la ceva mai mult, adica daca tu o sa incepi sa il mangai o sa o faca si el, sa incerci si tu sa ajungi la "zonele" lui sensibile, si poate asa ajungeti si mai departe, fara ca el sa creada ca tu esti vre`o disperata. adica mie mi se pare chestia asta ca ceva normal.dar daca nu se poate sa fiti singuri aksa, iesiti undeva si puteti face ceva asemanator, adica sarutandu`va sa va mangaiati, sa va luati in brate si ai putea tu sa ii spui ca vrei sa te culci cu el, adica asa prin soapte in timp ce va sautati, asa nu va avea nici el un soc. acum e alegerea ta ce vrei sa faci eu am dat doar o idee, sper sa te ajute :X este o idee buna ce a zis crissss dar nu esti tu cam tanara adica nu mai ai vreme?/pana la 18 ani sau macar 17 ei tu stii si chiar am vrut sa scriu cce a zis criisss dar nu mai are rost din moment ce a scris criisssss succes

| DejaVu_6949 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. pot sa zic ca esti mica. dar daca chiar vrei sa o face'ti eu as zice sa mai astepti ceva timp pana sa o face'ti daca mai esti inca virgina. daca nu mai esti atunci iti dau un sfat. nu trebuie sa ii spui in fata domne vreau sa ma F*T cu tine.pur si simplu treci la alt level. fi mai senzuala fi mai altfel dai de inteles ca iti doresti si tu mai mult incearca sa il faci in asa fel sa nu mai reziste si sa iti rupa hainele de pe tine.si inca ceva. sa fiti intr-un loc unde sunteti numai voi 2 gen un hotel sau acasa la tine sau la el. asa ar avea mai multa incredere in el dar si in tine. si ati fi mult mai relaxati! tongue barfa pustoaico

| Ababei_Adelin_Ababei_Adelin_1962 a răspuns:

Spune-i ca sarutul lui te da pe spate, nu ti sa mai intimplat asta dar nici nu ai vrea sa te ridici, vrei s-al simti cu adevarat si cerei sa te faca sa plutesti.