| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani jumatate si as vrea sa imi incep viata sexuala, sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai servici asigurat, casa si masa si te poti intretine singura, atunci apuca-te de sex, este taman perioada cand fara griji, poti face si copii!
Daca nu, este bine sa stai pe fundul tau cuminte, ca sexul este placut dar vien cu multe necazuri dupa el!

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Invata, apoi citeste si experimenteaza cat mai mult Petting, altfel, daca o faci acum, ai sa fi si tu si ea dezamagit, pentru ca vei termina in cateva secunde,,,,, iar ea te a parasi in scurt timp, daca nu ai si alte calitati essentiale.
Asteapta pana dupa bac, fii destept!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai calm/ă esti prea mic/ă pentru sex.

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde in primul rand de dezvoltarea ta fizica (daca esti fata) dar mai ales de ce psihica si mentala atat in cazul fetelor cat si al baietilor. Daca te simti pe deplin pregatit, poti incerca. Succes!

| neutrino a răspuns:

Nu-i rau gandit, dar esti pregatit/a?

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu si prietena ta vreti asta, puteti sa o faceti, nu va opreste nimeni.

| ShaOfHatred a răspuns:

Laba.

| UserulAnonim a răspuns:

Daca tu consideri ca esti pregatit/a, de ce nu? Toata lumea si-o incepe la 16.

| SallAll112 a răspuns:

Esti prea mic, eu la varsta ta ma jucam metin 25 de ore pe zi si imi injuram colegul care semana cu o broascawinking

| cuntchaser a răspuns:

Fa sex.

| CapraAfganistana a răspuns:

Daca ai **** mare da, daca nu, laba fericita.