| robinho33 a întrebat:

Buey am 15 ani si as vrea sa-mi incep viata sexuala si nu stiu ce sa fack si nu stiu cine vrea ...cine ma ajuta niste sfaturi ceva?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Bai, tu abia ai buletin si vrei sex? Te crezi capabil de-a satisface o femeie? Vrei sa te faci de ras de prima oara? Ia gandeste-te tu bueyyyyy!

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Parerea mea este sa mergi la o profesionista! Sau sa astepti pana te indragostesti!

Elianna
| Elianna a răspuns:

@Roby67 : Eu ma gandisem la ceva mai stilat, nu chiar la centuriste!

Elianna
| Elianna a răspuns:

@cupidon: Vad ca ti-ai facut un obicei sa comentezi raspunsurile mele! Sa sti ca mai este un user care are un fixis cu raspunsurile mele.La fel ca si celuilalt user, iti spun ca am sa ma straduiesc sa raspund pe placul tau, ca sa fi tu multumit, numai TU! Cand o sa se intample asta. o sa fiu foarte fericita si sper sa ma scoti din turma!(apropo de modul in care mi-te-ai adresat in alta postare a ta! ). In ceea ce priveste pe @danimarian... l-ai lamurit bustean! Eram si eu curioasa, ca femeie, de "ce" si "cum" este prima oara la un barbat, dar... vorbe goale! Tu, care esti barbat (presupun!) ai fi putut sa-i spui mai multe,(baiatul vorbea de lucruri concrete ) decat sa-ti pierzi energia polemizand cu mine! Interesant este ca, atat tu, cat si Roby67 nu ati remarcat ca raspunsul meu avea doua variante. Pe a doua ati uitat-o cu desavarsire!

| Roby67 a răspuns:

@Elianna, nu il trimite pe centura ca acolo chiar daca scapa de bani, sacul tot plin ramanewinking
@danimarian333, numai incet, toate la timpul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Elianna- tu iti trimiti copiii la profesioniste la 15 anisori?:O

@danimarian333- bucura-te de copilarie si lasa astea pe mai tarziu... e timp destul, tati!

| lavinutsa a răspuns:

Gaseste-ti si tu o prietenă! e primul pas

| loredanna a răspuns:

Auzi dani? in primul rand gandeste-te la consecinte, si aici includem mai multe.automat iti trebuie o pustoaica 15 16 17 ani, ca mai mare nu cred ca ai sanse. bun:daca o... si ea te da in gat? Ori daca o lasi bortoasa? Ori daca va infectati cu cine stie ce? Ptr ca e posibil chiar daca nu ai mai avut rel sexuale...Mai intai si mai intai documenteazate bine, mai ales cu netu slava domnului ca il avem, o gasim si pe mama/baga si tu ''totul despre sexualitate'' pe net, si acolo inveti de toate