| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani penisul meu in stare flasca are circumferinta de 9 cm si lungimea de 8 cm iar in erectie are circumferinta de 11 cm si lungimea de 13-14 cm. credeti ca este normal pentru varsta mea?

11 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Hmm, parca media era de 15, deci tu esti putin sub, dar conteaza si inaltimea, cat ai?

| anonim_4396 explică (pentru Th3AbSinTh3):

1,75

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam mica

| AndyPeScurt a răspuns:

Nu

| AndyPeScurt a răspuns:

Nu e normal e cam mica dar depinde, esti gras?

| anonim_4396 explică (pentru AndyPeScurt):

Nu.de ce? daca as fi gras ar fi un motiv? ce marime trebuie sa aiba la varsta asta?

| iAlinaAnna a răspuns (pentru AndyPeScurt):

Nu trebuie sa fii gras sau slab sa ai penis mare laughing)

| AndyPeScurt a răspuns:

Eu am comentat ca sa ajung pe locul 3 si asta am citit pe un site.

| anonim_4396 explică (pentru AndyPeScurt):

Bine ca tu comentezi ca sa ajungi pe un anumit loc.trebuie sa ajuti si persoanele

| NumaiIdioti a răspuns:

Cum sa ai circumferinta 9 si lungimea 8? Cam incurci termenii tu

| AlexSiniat a răspuns:

O sa mai creasca. Nu creste la toata lumea cu aceeasi viteza.