| CostelMarian457 a întrebat:

Am 16 ani si am decis sa ma masturbez pentru a ma pregati de viata sexuala.
Cand am ajuns acasa intr-o zi mi-am dat pantalonii jos si am inceput sa ma frec cu organul genital de covor, dar am facut o urma de sperma pe acesta si mi-e frica sa nu vada parintii.
Ce pot sa fac?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De covor? asa te pregatesti tu de viata sexuala?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca era mai simplu si mai placut sa-l freci cu mana, si mai ales sa faci asta in baie?

| mihai69 a răspuns:

Pune fierul de călcat pe el ș-l arzi. O să spui că a fost o eroare, dar nu te vor mai bate pentru onanie.winking

| Emilian65 a răspuns:

Sa iei ligheanul cu apa si detergent si sa speli locul unde ai ejaculat.

| Necunoscut112 a răspuns:

Sterge-l cu o carpa umeda. Ce-o fi asa greu?

| sir sanjei a răspuns:

Of of.
Sfat: data viitoare du-te pana la un magazin si cumpara smirghel cu granulatie de 80 sau 120.
Il infasori in jurul falusului si te freci cu el. Senzatii maxime si nu murdaresti covorul.

| Futangii a răspuns:

Clor sau in caz ca vad ii zici ca ti-o curs muci.