| Solovey a întrebat:

AM 16 ani si am facut treaba care o face oricare cu prietena sae normal la aceasta virsta nu e prea devreme. apropo a fost protejat

Răspuns Câştigător
| MyFirstLove a răspuns:

Da deci in loc de. trebuia? [nu mai intrebati]
Pai cum in ziua de azi fetele si baieti isi incep viata sexuala la 13-14 ani nu te mai mira nimic. Dar daca tu ai considerat ca ai fost pregatit sa faci acest pas este ok happy

10 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Felicitari >big grin!

| Ronnix a răspuns:

Bine, bine... dar care e intrebarea?

| DNSK a răspuns:

Te-ai laudat? sau?laughing)

| Cosmiinna a răspuns:

Mdaaaaaa, freaky like me... rolling on the floor)))))))

| EuOO a răspuns:

La cum scrii, e clar că nu te-ai gândit dacă e sau nu prea devreme. Eşti norocos, puştanii ăştia, pufanii etc. îşi încep viaţa sexuală de pe la 12-13 ani. Baftă!

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Asa,si ce? Te lauzi ca ai perforat-o pe una sau cum? Pune intrebarea, ca tot omul.

| AlleyChann a răspuns:

Asa si? Ce propui?

| LiviuAlan a răspuns:

Nici macar un semn de intrebare...(PS:si pe mine tot Liviu ma cheama)dar zau asa! Te lauzi man sau ce? Crezi ca ne pasa?

| dulceatalui a răspuns:

Ai 16 ani ai facut-o cu prietena ta, v-ati protejat(bravo voua! ) si intrebarea ta presupun ca e :" E normal la aceasta varsta nu e prea devreme? " mama masii de "gramaticii" Acum raspunsul... ne cred ca e prea devreme din moment ce exista copii de 11 ani care fac alti copii, fete de 13 ani care au pieteni de 30 si tot asa. Sexul astazi nu mai este un subiect tabu sau interzis toata lumea o face, important este sa fii responsabil, sa nu iei boli sa nu devii tata prea devreme si altele!

| Solovey explică:

Ca atare la mine nu lucreaza semnul intrebarii.si intrebarea este daca nu e devreme la 16 ani