| Solovey a întrebat:

De la ce virsta e normal sa ai prietena?

Răspuns Câştigător
| AndiNyctophilia a răspuns:

Cand te simti pregatit si gasesti o fata care te place si pe care tu o placihappy

10 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Poti sa ai si 10 ani si sa ai prietena. Dar conteaza sa fi cu capul pe umeri! Si la o varsta atat de frageda, nu esti! Bafta

| Solovey explică (pentru LaLaLaLoveAlex):

Pai eu nu am prietena

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru Solovey):

Cati ani ai?

| Solovey explică (pentru LaLaLaLoveAlex):

Am 12

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru Solovey):

Fa-ti o prietena. Sa sti ca asa, usor usor, incepi sa te maturizezi.

| Kiraa a răspuns:

Pe La 12. Da Iti Sugerez Mai Tarziu K o Sa Suferi Mult Cand Va Despartiti...Deci Pe La 14.

Răspuns utilizator avertizat
| Denisseq a răspuns:

De la 12 in sus

| kryss99 a răspuns:

Cand tu crezi ca esti pregatitkiss

| fatha15 a răspuns:

Stii faza e ca toti parintii zic ca ar trebui cat mai tarziu pe la 16-18 ani, dar dragostea nu consta in asta... cand crezi ca ai gasit fata perfecta pentru. tine atunci iti vei da seama oricum bafta s-o gasestiwinking :*