| RobertUrsaru11 a întrebat:

Am 16 ani si cand ma sarut cu prietena mea si ii pun mana pe sani, fund si ajung acasa sa-mi fac dus penisul este plin de spema. Si cand ma masturbez imi dau drumul foarte repede 2min maxim. De ce mi se intampla asta? Este normal?
P.S. Nu mi-am inceput inca viata sexuala

Raspunsuri stupide = Report happy

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Toate "necazurile" tale vor dispare doar dupa inceperea vietii sexuale dar mai ales cand aceasta se va rezuma sau va fi una continua, constanta cu una si aceeasi persoana.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sperma este creata in testicule,cand pui mana pe sani,fund penisul intra in erectie, asta inseamna ca organismul se pregateste de ejaculare, posibil ai vazut intrebari despre lichidul acela un fel de luperificant ca sa mentina penisul umed nu uscat ca tear durea, faptul ca ejaculezi doar din asta nu-i normal, pentru ca in mod normal pentru a ejacila trebuie prin penetrare sau masturbare, nu vezi ca si prin sex oral ejaculezi greu, muschiul cand se forteaza imagineazati ca faci 50 de flotari simti muschiul puternic nu na penisul cand este fortat ca betonul ejculeaza, masturbarea desa poate cauza ejaculare precoce sa stii, desigur daca iubita ta e super sexy poate un lichid seminal dar nu ejaculare, filmele porno e normal asa ceva gemetele alea causeaza ejaculare rapida, consuma usturoi des face ca erectia sa se stabilizeze

| Emilian65 a răspuns:

Sperma pe care ai observat-o tu este rezultatul excitarii tale in urma mangaierii prietenei. De ce iti dai drumul repede la masturbare? Pentru ca nu ti-ai inceput viata sexuala si in asemenea cazuri acesta este fenomenul incepatorilor. Deci, este normal ce ti se intampla.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Pai,e ceva normal, nu iti fa griji, atunci cand iti vei incepe viata sexuala, totul va fi ok. Bafta!

| cameleonu05 a răspuns:

Ai 16 ani e normal.