| anne777 a întrebat:

Buna, sunt noua aici si am vazut ca sunt multi care pun intrebari asa ca am zis sa pun si eu ca sa ma lămuresc.
Am o prietena foarte buna cu care vb orice, ea si-a facut iubit si imi povesteste cum o atinge pe fund si cum isi baga mana in sanii ei si cum se joaca si ii masează. In timpul acela mi-am dat seama ca vreau si eu si m-am excitat la maxim, imi lua foc vaginul.
Idk, ma masturbez des, foarte des, simt nevoia sa fac sex chiar daca sunt virgina.
Vreau sa vad cum se simte si cat de misto este(toata lumea zice ca e misto.)
Nu stiu ce sa fac, daca sa-mi incep viata sexuală acum sau mai tarziu. Cum e sexul? La ce varsta v-ati inceput viata sexuală?

6 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Dacă simți nevoia înseamnă că ești pregătită. Se pune prea mult preț pe virginitate dar nu e nimic special în legătură cu aceasta. După ce o să faci sex prima dată o să vezi că te-ai stresat degeaba. Dacă știi să te protejezi și să ai grijă sexul e plăcut și benefic, nu e ceva de care să te ferești.
Părerea mea e să-ți începi viața sexuală, nu ai nimic de pierdut.

| Cheo0S a răspuns:

Nu te mai da drept fata ba copil tembel.

| Roobbyy a răspuns:

Te pot ajuta eu. sa facem amandoi)

| YoyoDeTara12345 a răspuns:

Depinde
Câți ani ai?