| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU.
Sunt impreuna cu o fata de 9 luni. Dar la mine e o problema. Ea sta la mine in brate, o sarut, ii pun mana pe sani si pe fund. Dar eu cand ajung acasa si ma schimb mereu gasesc pe boxeri un lichid. Ce as putea sa fac? Va rog sa ma ajuti daca puteti.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Lichidul acela pe boxeri, este din cauza ca te exciti prea tare cand esti cu iubita.

| aimspeşăl a răspuns:

Lichidul acela pe boxeri, este din cauza ca te exciti

| MarekHamsik a răspuns (pentru aimspeşăl):

Si nu e nimic de facut?

| BellaBlack a răspuns:

Acel lichid este din cauza faptului ca te-ai excitat, e normal...de facut nu poti face nimic din moment ce te exciti, mereu vei gasi lichid pe boxeri, daca se excita si ea, la fel.

| ellenushka03 a răspuns:

Probabil te-ai excitat, nu sunt sigura

| MarekHamsik a răspuns (pentru ellenushka03):

Hmm. Nu sunt sigur. Se intampla mai mereu :]]