| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani, si m-am despartit de iubitul meu cu care am fost 3 ani, deoarece nu mai mergea.Sufar si plang zi de zi. El a fost primul baiat din viata mea.Acum ca ne-am despartit cale de intoarcere nu mai este si am citit pe net ca daca nu mai faci sex mult timp incepi sa te simti rau.Este adevarat? Cu altcineva nu o voi mai face prea curand.Deci este adevarat?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,nu e adevarat.

| LeontinAndrei a răspuns:

Nu este deloc adevarat. Singurul lucru pe care il vei pati este faptul ca ti se va face dor. In rest nu patesti nimic.

| MishikiCrisy a răspuns:

Ce legatura are cu sexul? Oricum esti prea mica sa faci asta. Si daca mai poti vorbi cu el atunci mai este o cale, de ce te-ai despartit daca suferi? Si inca ceva, chiar daca este primul mai sunt multi baieti draguti prin lumea asta! Iati o prietena si mergi prin oras, cauta si tu niste baieti prin jur, vei gasi pe cineva.

| angel09 a răspuns:

BUna! nu ti se intampla nimic rau daca nu mai esti activa sexuala.Ai abia 16 ani esti in floarea varstei vei gasi un baiat care sa te merite si sa te faca fericita asa ca nu mai plange dupa ex.bafta!