| Ancuuuuuuuuuuu a întrebat:

Buna tuturoooor big hug De ceva timp eram cu un baiat. de 11 luni mai exact. si acum 2 zile ne-am despartit. mereu imi zice ca nu e cale de intoarcere si etc.straight face ce sa fac?:-ss

Răspuns Câştigător
| Ancutsa a răspuns:

Buna, Ancu!
Nu dispera si nici nu te tine scai dupa el, apoi va crede ca esti disperata :-s. Ati putea sa vorbiti si sa vedeti ce si cum. iar daca totusi nu, dupa aproape un an.inseamna ca nu se mai poate.
Ai grija de tine si trateaza-l cu putina indifertena ( pentru ca doare, stiu eu asta sad ), sigur se va intoarce la tine!
Multa bata! >big grin

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți vezi de treaba ta, ce a fost s-a dus!
Pa, pa.

| noktambul a răspuns:

Daca v-ati despartit acum 2 zile e clar : nu exista cale de intoarcere laughing Ce sa faci? Daca tii la el cu adevarat, asteapta cateva zile, ca sa te convingi ca nu mai este "cale de intoarcere". Daca te-ai convins ca nu mai este, ca el are in cap altceva sau pe altcineva, lasa-l in pace pentru ca iti vei gasi alt partener, fii sigura de asta. Dupa cum lumea lui nu a inceput si nici nu se termina cu tine, nici lumea ta nu inceput si nici nu se va termina cu el.Bafta!

Apache
| Apache a răspuns:

Ce sa faci? ...sa mergi mai departe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capu sus și mergi înainte.

| userulx a răspuns:

Reorienteaza te catre altul!