| leraleraleraleralera a întrebat:

Am 16 ani, sunt viergina azi am introdus degetul mijlociu in vagin, dar am simtit ca intra greu si simteam o durere.Este normal ca in interiorul vaginului este atit de inchis, si ce trebuie de facut

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Lol. Daca esti virgina e normal sa intre greu pentru ca ai himen. Nu trebuie facut nimic si nu-ti mai baga degetul acolo.straight face La 16 ani ar trebui sa stii lucrurile astea. Sunt despre corpul tau!

| drogh a răspuns:

Este normal dacă eşti virgină să ai vaginul strâmt, nu este perforat şi de aceea îl simţi tu atât de închis. Nu mai încerca să te masturbezi pentru că rişti să nu mai fii fată mare şi să înceapă să-ţi curgă sânge apoi te vei speria neştiind de unde provine.

| Atlas33 a răspuns:

Ma amuza faptul ca baietilor le plac sa-si rada de tine sau de cazuri asemanatoare, doar ca ei nu indraznesc sa marturiseasca temerile lor privind viata sexuala, care pentru unii inca este o carte inchisa.Ma intreb ce ar fi facut de nu ar fi fost internetul.o catastrofa totala deoarece femeile nici nu obisnuiau sa se epileze jos, imagineaza-ti ca majoritatea adolescentilor nu stiau care este clitorisul, ce sunt labiile si e.t.c., acum toata lumea e desteapta atata timp cat exista filme porno din abundenta si femei frumoase sa-i satisfaca sexual in schimbul banilor. Nu te lasa descurajata de sfaturi si sfaturi, esti curioasa si oricum iti vei satisface curiozitatea.

| Jontytzz a răspuns:

Daca-l bagi de mai multe ori nu mai simti durere ci placere. Sa-ti explic cate ceva.
Pentru o fata prima experienta e dureroasa, a doua ciudata dupa vine placerea.

| Jaffa_Marius_1993 a răspuns:

Bag doua:*

| Jaffa_Marius_1993 a răspuns:

Baga doua:*

| Dobrin_Daniel_1986 a răspuns:

Lasa ocazia asta unui baiat. jajaja