| xSuperAndrey96 a întrebat:

Am 17 ani... Mi-am inceput viată sexula dar am o problemă. Cât timp stau cu ea și mă sărut mi se ridică. Dar când vine momentul. Nimic. De ce?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| kakolukia a răspuns:

Cel mai probabil la varsta ta nu e vorba de o disfunctie erectila asa ca nu trebuie sa te panichezi. E foarte probabil sa fie doar din cauza emotiilor. Incearca sa nu te stresezi, sa nu te gandesti prea mult la actul in sine ci sa incerci sa te bucuri de moment. Lasa lucrurile sa decurga de la sine, nu le forta. Stiu ca poate e o presiune sa performezi bine in pat si gandul ca poate nu esti la masura asteptarilor ei poate sa te inhibe si astfel nu ti se mai ridica/se inmoaie. Rabdare si intelegere din partea partenerei ar fi un plus.
Esti doar stresat asa ca chill si se rezolva. Ai incredere in tine

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Emotii

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil, de la prea multa masturbare in trecut.

| Emilian65 a răspuns:

Este posibil sa ai emotii puternice sau te masturbezi in exces

| Frank51 a răspuns:

Emotii. Trece cu timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://i.imgur.com/KolJ2w8.png
de aici reies muuulte motivelaughing