| Elena0210 a întrebat:

La ce varsta v-ati inceput viata sexula?

Răspuns Câştigător
| kaumi a răspuns:

21. Tocmai pentru ca nu mi-am dorit sa fie o chestie hai sa fac asta ca sa fiu in rand cu lumea! Si nu a fost.

22 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

25.

| psiholoaga a răspuns:

17.

| JustMeFlory a răspuns:

17happy

pupimik
| pupimik a răspuns:

16 ani jumate

| Parintele a răspuns:

16 ani cea adevarata si 12-13 ani de-a mama si de-a tata; de-a doctorul...etchee hee

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

La 21, dar am recuperat! - cu bucurii, calitate, impliniri si chestii unice si efervescente!^^^inaltatoare^^^,>>>,... ceea ce va doresc si voua!, dar nu uitati de Respectul Datorat Celuilalt, Protectia Si IGIENA!

| mami a răspuns:

| borsec a răspuns:

La 17 ani

| andreutz a răspuns:

N-am inceput-o...inca mai sunt fecior happy

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Am 15 ani si nu mi-am inceput-o si nici nu o sa mi-o incep in scurt timp
daca ti-o incepi devreme si te culci cu multi o sa fii numita o curva asa ca stai cumintewinking

am o verisoara de 25 de ani virgina si e foarte respectata pentru acest lucru vrea sa se duca la altar virginawinking

| ramy_5584 a răspuns:

Am 16 ani si nu mi-am inceput-o si nici nu am de gand pentru ca nu am un prieten stabil...nu am intalnit inca baiatul care sa merite sa fiu pentru prima oara a lui.eu mi-as dori mult ca cel cu care o fac prima oara sa ma iubeasca si sa nu astepte doar asta de la mine...nu vreau nici sa ajung la altar virgina:O dar mai am timp.tongue eu nu recomand sa incepi viata sexuala sub 18 ani...chiar daca tentatia e mare.ai sa vezi ca de pe la 19-20 ani vei gandi cu totul diferit.si iti vei da seama ca acest pas e foarte important pentru o fata...acel baiat trebuie sa te merite!
u ti-ai inceput viata sexuala? daca da la cati ani?

| leluc a răspuns:

16 ani jumate

| blabla a răspuns:

Am 17 ani si nu mi-am inceput'o..cred ca inca e devreme.thinking tu?

| otypa a răspuns:

Hm am inceput-o si eu dar nu prea de mult timp sa zicem ca ar de 1 an se apropie de 1 an jumate

| arsenia a răspuns:

Hai ca asta ii o intrebare prea personala. Aici ii un site unde ajuti oamenii nu iti satisfaci curiozitatea

| Delia 75 a răspuns:

26 ani....eu am fost mai de moda veche....am vrut sa merg la altar virgina.

| astrolutza a răspuns:

16 ani fara 4 zile big grin

| bubu_7778 a răspuns:

La 17 ani fara o saptamana tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 16 ani fara fix o luna... dar a fost pe juma viol jumate vrut... a fost mai complicat...nu doresc la nimeni prin ce-am trecut eu... te pup si gandeste-te de n ori inainte de-a face pasul asta.sa ne auzim cu bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea spune sa-ti incepi viata sexuala la 17-18 ani. Dar acest lucru nu este corect orice persoana o poate face atunci cand simte dorinta, este pregatita si stie ca o poate face

| andrei_9142 a răspuns:

Cu cat esti mai nasoala sau nasol cu atat mai greu ti-o vei incepe, e logic! happy

| alexicu a răspuns:

17 ani