| Marinaaaaa a întrebat:

Am 17 ani si ieri mi-am inceput viata sexuala.De ieri am niste dureri de burta.Am citit ca prima oara sunt dureri de genul... dar poate fii ceva in neregula?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca te mai tine cateva zile durerea mergi la medic.

| CoquineNoire a răspuns:

Sigur ai probleme cu ovarele poate ai o anexita, o simpla raceala.in general ai si dureri mari la ciclu? nu te speria,sigur nu e ceva grav. daca durerea persista, consulta doctorul, sau cere sfaturi mamei tale.

| foxi a răspuns:

Nu ai probleme de sanatate! Sunt posibile obsesii!

| EdwLo a răspuns:

Poate a fost mai violent sexul. Sti totusi, ceva ti-a intrat in vagin, ce n-a mai intrat pana acum, si fiind stramta s-au mai intins muchii vaginului. Asta cred eu. Oricum daca durerea persista mai mult de 2-3 zile ( in care preferabil nu faci sex ), du-te urgent la medic.

| EnjoiProSkater a răspuns:

Cred doar cred ca te-a ejaculat nu`s fata.

| CristinaCriss001 a răspuns:

Probabil esti foarte stresata de acesta noua etapa a vietii in care ai pasit. Nu cred ca trebuie sa fie ceva in neregula, stai linistita si incearca sa nu iti mai faci atatea griji. Vezi cum te simti peste cateva zile.