| anonimca54 a întrebat:

am si eu o intrebare! Simbata asta meam inceput si eu viata sexuala.Nu ca am facut dragostea doar ca prietenul meu a bagat penisul in mine big grin Si s-a rupt himenu, si aici neam oprit! Am asa o intrebare de ce ma doare deacum a doua zi burta.Am dureri oribile.Ar putea fi asta de la faptul ca poate sunt prea mica pentru asata.Mentionez ca in august fac 16 ani.

Răspuns Câştigător
| FuLLSeNSaTioN a răspuns:

Durerile sunt cauzate de schimbarile hormonale care au avut loc odata cu inceperea vietii sexuale. Nu conteaza ca nu ati finalizat lucrurile, dar faptul ca himenul tau a fost rupt, asta prezinta o schimbare la nivelul organelor tale genitale, in special la ovarelor. S-ar putea sa ai si "surprize" cu viitorul tau ciclu mentrual, se poate deregla cu 3-pana la 7 zile. Numai bine si succes in continuare happy

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate s-a rupt penisul lui in tine...

Răspuns utilizator avertizat
| Azazell a răspuns:

Nu esti chiar mica. Daca acel baiat te-a grabit ca sa zicem asa si a impins prea tare sau a fortat este normal sa te doara.Ti-a curs mult sange? Dupa parerea mea trebuia sa continuati usor, fara graba, iar ca totul sa fi mers OK tu trebuia sa fi foarte excitata/uda pentru a merge mai usor.Asteapta inca o zi 2 si dupa incearca sa te duci la un medic. daca poti fara pariniti este ok

| anonimca54 explică (pentru Azazell):

Nu ma grabit deloc, De trei ori am incercat din care ultima data a intrat cam jumatate si atit.Iar azi si ari am avut niste dureri de ovare strasnice.Nu stiu cit ar trebui sa curga, dupa parerea cam mult. Poate asa mi se pare mie

| CeSaMaFac a răspuns:

De obicei curge 2-3 picaturi asa i s-a intamplat lu iubitamea...big grin