| Clauditza a întrebat:

Hey am inrebare pentru baieti asa mai "obraznici":credeti ca o fata cu sani nici mari nici mici e atragatoare? si credeti ca o fata cu un fund "bombat "e atragatoare? argumentati raspunsul.

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Eu cred ca o fata inteligenta e atragatoarehappy.

8 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Ti-o spun din propria experienta (de fata), am coapsele late, asa este forma mea, iar din cate am observat, majoritatea baietilor imi spun ca sunt buna pentru ca am fundul mare (si normal ca ma simt prost pentru ca ei numai asta vad frumos la mine). Deci sigur se uita numai dupa asta, nu le pasa de altceva. Acum toti o sa zica "aa eu nu ma uit numai dupa asta", ei nu recunosc in fata noastra, dar cand sunt doar baieti sigur vorbesc despre balcoanele xxl ale lui Y.
Dar...eu sper sa mai existe si baieti care sa se uite si dupa ce are fata in cap, nu numai dupa tate si funduri.:)
http://ymess.ro/files/images/famic.jpg

| Clauditza explică:

Daca am spus ca e o intrebare pentru baieti de ce imi raspund doar fete?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai Claudia, chiar daca nu`s baiat, as putea sa-ti raspund din perspectiva unei fete.
Fiecare fata este atrgatoare in felul ei(cu sani mic, mari, fund bombat, plat). Depinde de baiatul care te priveste si cum contureaza comportamentul tau viziunea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Silvia.baaaa [; x] RTH sunt de acord cu tine.Pacat ca majoritatea baietilor din ziua de azi, numai inteligenta n-o vadlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, eu am spus de nenumarate ori ca nu sinii fac banii. Normal ca initial sinii iti sar in ochi si te atrage o fata frumoasa, cu un corp superb, cu sini bine conturati si fundulet apetisant. Dar dupa ce te saturi de papusa care ti-a luat mintile, realizezi ca mai important este ce se afla dincolo de ambalaj. Adica poate fi frumoasa de pica si sa fie proasta bita. O sa te puna mereu in situatii penibile si-ti va fi rusine sa te afisezi cu ea. Poate fi si rea, geloasa etc, o sa ai linga tine un cosmar cu infatisare de inger. cine ar accepta sa albeasca prematur linga cosmarul ala, doar pentru ca e frumoasa? Dar poate sa fie o fata obisnuita, care nu iese in evidenta printr-o frumusete izbitoare, insa este inteligenta de le da cu flitu' tuturor si nu are nimeni curaj sa discute cu ea in contradictoriu, de teama sa nu cada in ridicol in fata ei. Mai poate avea si un suflet de aur, poate fi harnica, iubitoare, intelegatoare, cu simtul umorului, alea alea. Toate calitatile pe care ti le doresti de la o fata, doar ca nu-i nemaipomenit de frumoasa. Te asigur ca ea va trage lozul cistigator, adica va cuceri mai multi baieti decit ar putea cuceri papusa cu chip de ingerwinking

| EuBabuinEste a răspuns:

Sunteti baieti de raspundeti?laughing

| cristinutzza a răspuns:

O fata atragatoare e una care se da drept tocilara, are niste ochelari sexy si fundu` numai bun... nu ca as fii baiat