| crstel a întrebat:

Am 18 ani si deocamdata nu am facut sex si am incercat si eu sa ma masturbez, am o intrebare de ce imi dau drumul dupa nici un minut? Si daca mai incerc mi se mai scoala dupa cateva minute.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil ai facut abuz de masturbare si acum suferi de ejaculare precoce. Se rezolva cu multa vointa si intelepciune.

| valy1233 a răspuns:

Pentru ca asa sunt baietii, e totul normal nu iti face griji.cu timpul o sa poti sa iti stapanesti ejacularea(nu te gandi la un un minut.cateva sec.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PAi e ceva normal. Nu ai de ce sa iti faci griji. Cu timpul o sa inveti si aceste "taine" si cand o sa capeti experienta sexuala, sper ca nu te rezumi doar la masturbare, lucrurile o sa stea altfel