| Aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Am 18 ani si sunt inca virgina. ar trebui sa imi fac griji din cauza asta? adica toate prietenele mele au relatii stabile si "virtutea" lor nu mai existalaughing

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Hai la un suc happy

Nu este nici o problema cu astea, toate la timpul lor.
Decat sa te culci cu unul si sa te paraseasca ziua urmatoare, mai bine sa fii virgina si impacata cu tine ca nu ai cazut in plasa altuia.
Baietii care vor ceva serios in general apreciaza asta, aia care vor doar aventuri vor incerca sa faca sa te simti prost astfel sa cedezi mai repede.

| Sfatuitoarea01 a răspuns (pentru OldSoul):

Esti fata sau baiat? laughing

| OldSoul a răspuns (pentru Sfatuitoarea01):

Baiat sunt laughing

| Sfatuitoarea01 a răspuns (pentru OldSoul):

Sunt curioasa daca si tu faci fete sa cada in plasa laughing)

| OldSoul a răspuns (pentru Sfatuitoarea01):

La mine vin de buna voie in plasa laughing

14 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Sa stii ca nu e o intrecere. Ce importanta are ca prietenele tale au relatii sexuale? Important este sa o faci atunci cand simti tu si cu cine simti tu, nu pentru ca simti o presiune sociala de a te alinia majoritatii. Baietii apreciaza fetele care au facut-o cu cat mai putini inainte de ei. De aceea e bine ca in momentul in care o fata nu mai este virgina si intalneste un potential iubit sa-i spuna ca inainte de el a mai fost doar unul singur, chiar daca au mai fost poate 10 sau 20.

| AdelinaC a răspuns:

Si care e problema? Eu am 24 si nu vad vreun handicap in asta. Fiecare face ceea ce considera ca este corect, iar acest lucru este o virtute atunci cand o pastrezi din vointa proprie, nu ca nu se uita nici un baiat la tine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Poate fi considerata ca fiind doar "meritul tau" privind alegerea facuta in privinta de a avea la varsta majoratului atat "virtutea" cat si "pasarica" neatinsa si....virgina. happy Nu ar avea nici un rost sau motiv sa te ingrijorezi sau sa te mandresti cu actuala ta stare/situatie, fiindca in mod sigur unii te vor felicita...iar altii te vor blama/condamna sau dezaproba. Din partea mea iti transmit felicitari!

| danutzu96 a răspuns:

Nu ar trebui sa iti faci griji deloc.

| florincraiova a răspuns:

Te rezolva baiatul

| florincraiova a răspuns:

Virgina noastra happy

| cumdc a răspuns:

Din partea mea tot respectu nu prea mai sunt fete virgine la varstata si nu ai de ce sa iti faci griji cand vei gasi baitu potrivit totu vine de la sine

Răspuns utilizator avertizat
| JohnnyJohnny0017 a răspuns:

Stai linisita! Cand va sosi timpul tau, iti vei da singura seama! Oricum, felicitari!