| Scarlettttttttt a întrebat:

Credeți ca e o rusine sa fiu virgina la 18 ani? Simt cum toate prietenele mele fac sex si eu raman in urma,trece tot pe langa mine. Am avut relatii stabile si nu arat deloc rau, lumea in general imi spune ca arat super ok...dar niciun baiat nu m-a convins sau excitat atat de tare încât sa o fac cu el.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Cred ca virginitatea asta a ta tine mai mult de natura frici din tine si a unor episoade din copilarie sau adolescenta, faptul ca nu tea excitat cu adevarat e din cauza ca poate esti asexuala, ai dat doar de milogi sexuali /beta adevarate fetite masculine cu tocurii, gaseste un badboy si o vezi cum te va convinge asa te cred adevarul e ca multe femei se simt ericite doar cu vibratorul, apropo cu inaltimea cum stai? ca daca esti mica cica ai orgasme putine in fine refertor la lume ei spun ceea ce isi convine tie ca sa nu lasa o imprese negativa ma intelegi? badboys astia nu stau pe net cautand fete, sunt indiferenti, reci, egoisti le recunosti tu

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e absolut nici o rusine si nu trece nimic pe langa tine. Esti inca foarte tanara, practic la varsta minima la care este normal sa iti incepi viata sexuala, asa ca nu ai pierdut inca nimic. Este absolut normal sa o faci numai cu barbati pe care ii iubesti nebuneste, pana la urma nu vei face sex in viata ta decat cu 2-3 barbat (maxim), este normal sa ii alegi cu discernamant.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa fie rusine? nu e treaba nimanui viata ta sexuala, si nici nu e treaba nimanui daca esti sau nu virgina

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu te grabi, nu te lamenta, niciodata sa nu copiezi/imiti pe altcineva. Gandeste rational si pozitiv deoarece atunci cand nici nu te vei astepta va veni si vremea ta, va apare acel cineva. Capul sus traieste clipa si zambeste si cum se zicea candva "tot inainte".

| mihai69 a răspuns:

Ghinion... nu m-ai cunoscut pe mine. Acum, e prea târziu.winking (sunt „luat")
Auzi, da' cum vine asta: „Simt cum toate prietenele mele fac sex..."?!? adică ele se... hâța-hâța și simți tu? interesant, n-am mai auzit asta.
Cât despre „problema" ta - nu e nicio rușine; pe de altă parte, aplicând teorema lui Woody Allen conform căreia cel mai bine e să faci sex cu persoana pe care o iubești cel mai mult - adică mai precis cu tine însăți, se poate spune că timpul nu e pierdut.

| neutrino a răspuns:

Nu este deloc o rusine, ba din contra!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Pai eu zic ca da.

| Lawliet14 a răspuns:

Daca la 18 ani O FATA isi pune intrebarea asta, atunci e DEZASTRU-N TARA!

| AliGab a răspuns:

Foarte bine... happy. Ce conteaza ce fac sau ce nu fac colegele tale?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Am avut relatii stabile " ce aiurea suna. daca aveai 35 de ani intelegeam sa zici asa dar ai abia 18 ani? ce e aia relatie stabila la tine, una care tine peste 3 luni?

cat despre intrebare. ai toata viata inainte. te porti de parca ai avea 40 de ani nu 18

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştiu să-ţi răspund, dar ai grijă cu milogii ăia de masculi beta.

| immortalfaith a răspuns:

Eu apreciez mai mult o fata virgina
you know, pari "pure"

| FloriFloricaa a răspuns:

Păi tu poți fi ca ele în 5 minute, dar ele ca tine, NICIODATĂ!

| baiatuldinbrasov112 a răspuns:

"E dreptul tau" sa alegi pana la ce varsta vrei sa fii virgina. Oricum e de mirat ca ai ajuns la varsta asta virgina.

| Redhead6 a răspuns:

Stiu exact ce simti. si eu sunt in exact aceeasi situatie. nu cred ca e o rusine. cred ca atunci cand vei fi cu adevarat iubita si vei iubi o sa faci si asta.

| beell23 a răspuns:

Respect :*