| nelly_4935 a întrebat:

Am 2 ani si ceva de cand sunt cu un baiat pe care il iubesc mult, dar dupa plecarea mea in srtainatate, s-a schimbat foarte mult, isi gasise o prietena, cu care vorbeste si acum, dupa ce am revenit, m-a sunat si mi-a spus ca vrea sa fim din nou impreuna, am acceptat propunerea lui deoarece tin mult la el, acum am impresia ca isi bate joc de mine, nu ma mai suna, iar cand ii sun eu imi cauta tot felul de motive. Nustiu ce sa cred, spune ca ma iubeste si vrea sa fie cu mine, dar eu nu prea cred.Il iubesc foarte mult si nu pot fara el, de aceea mereu il iert. Dati-mi un sfat va rog caci nu mai stiu ce sa fac ca sa-si schimbe comportamentul fata de mine, m-am saturat sa sufar si sa plang in fiecare zi...

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cât ai fost plecată în străinătate?
E un amănunt relevant.

| AnA_2669 a răspuns:

Eu cred ca e mai bine sa'l lasi balta, cum te iubeste dar te evita? si mie mi s a spus chestii de genul, dar cand colo baiatul facea misto de mine. Asa ca lasa'l liber, nu'i de tine, suferi o luna 2 si iti trece, vei gasi unul mai bun decat elwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff... chiar nu stiu ce sa zic ma papusa. 2 ani. ee ceva. sincer nu stiu parerea mea e ca isi cam bate joc de tine, probabil vrea sa se razbune pe u ca ai plkt in strainatate, nu stiu ce sa zic. Consider ca e mai bine sa il iei fata-n fata nu prin sms-uri sau la telefon si sa vb clar fata-n fata daca se merita sau nu sa mai continuati aceasta lunga relatie, nu se merita sa suferi. Pwpici.

| nelly_4935 explică:

Daca vrea cineva sa ma ajute cu sfaturi utile id-ul meu:banditka_nelly

| nelly_4935 explică:

Am fost plecata la studii, timp de un an, dar veneam in ficare luna acasa, de dragul prietenului meu

| Dominic a răspuns:

Mami sunt un baiat dispus sa iti dau un sfat pentru ca am trait ceva de genu` dar mai intai ar trebui sa mai imi dai cateva detalii,. daca vrei sa vb toreto_21 id de mess. da-mi add si o sa te ajut cat de mult o sa pot... bye