| efimash a întrebat:

Am 24 de ani, duc o viata sexuala regualata de 4 ori pe saptamana, dar am o problema de fiecare primul numar e foarte scurt o minuta sau doua. Dar deja al doilea numar este mai lung. De ce de fiecare data primul numar e foarte scurt? Ce sa fac ca primul numar sa fie mai lung?

3 răspunsuri:
| OMFGConrad a răspuns:

Pentru că ești... excitat? E normal.

| Yon1470 a răspuns:

Incearca sa amani si schimba pozitia! Cu timpul o sa tii mai mult si orgasmul o sa fie ceva mai intens.

| NRazvan a răspuns:

Pentru ca pui pasiune in ceea ce faci, te exciti foarte tare. Daca tipa este genul ala cate vrea preludiu lung de jumatate de ora sau mai mult, se mai si freaca de tine tu deja esti mega excitat iar cand bagi milogu.n traista incepe sa scuipe. Incearca sa-i propui sa te termine dupa care cat timp asteptati sa se trezeasca iar ala micu' tu o sa te ocupi de ea cu un preludiu placut si bla bla bla, pe scurt convinge.o sa.ti faca un oral astfel incat sa nu mai existe un primul numar si sa nu consumi un prezervativ degeaba. Stiu ce zic, trec prin aceeasi problema doar ca la mine e mai putin grava, ma tine 5-7 minute laughing