| Anonim435 a întrebat:

Am 26 de ani și am un penis de 12 cm in erecție crying
Exista ceva metode de a-mi creste dimensiunile organului? Ma refer metode testate nu prostii de pastile care n-au niciun efect.Nici măcar nu știu care sunt dimensiunile normale pe care un penis ar trebui sa îl aibe.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Stiinta si tehnica medicala inca nu au reusit sa puna la punct o metoda prin care sa se poata mari in mod real penisul fara sa apara urmari de regula negative ulterior interventiei respective. Orice penis care depaseste lungimea/adancimea medie a unui vagin a carei dimensiune este de aproximativ 8-10 cm poate fi considerat apt pentru a satisface sexual marea majoritate a femeilor de rasa caucaziana (alba-europeana). In concluzie penisul tau se incadreaza putin sub media lungimii statistice a penisului barbatilor aduti si activi sexual din Romania adica cea de 12, 73 cm Dimensiunea (ori prea mare sau prea mica) poate deveni un handicap in cazul in care lungimea in stare erecta se situeaza sub 10-11 cm sau depaseste 19-20 de cm. Fiindca penisul tau se incadreaza intre aceste limite poate fi considerat ca fiind OK, deoarece in mod sigur vei reusi sa satisfaci sexual circa 7-8 femei din 10. Aprecierile contrare pot fi incadrate in categoria folclorului urban sau pot fi incluse in categoria povestilor vanatoresti. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| Camuflaj2017x a răspuns:

Din pacate nu exista, dar daca e gros nu-i bai.

| ZambetColorat98 a răspuns:

Nu conteaza lungimea penisului daca stii ce sa faci cu el, si cum sa faci cu el happy daca crezi ca esti putin inexpert cauta metode per pentru a face o femeie sa se simta bine

| Anonim435 explică (pentru ZambetColorat98):

Cum adică metode "per"?

| ZambetColorat98 a răspuns (pentru Anonim435):

Metode pentru a face femeie sa se simta bine. Sorry dar am tastatura in italiana si mai ies cuvinte aiurea.happy

| Adaline a răspuns:

Eu zic să nu te stresezi, dacă ai o femeie care te iubește, nu o s-o intereseze asta