| Tekay a întrebat:

Salut, am si eu o întrebare, stiu e stânjenitor asta este, am 18 ani si un penis de 13, 14 cm exista metode de a-l face mai lung sau a-l îngroașa? De exemplu pastile, creme etc.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din nefericire pentru tine, raspunsul este negativ. Singurul mod prin care se poate mari lungimea penisului in mod real, cu circa 2-3 cm se poate efectua in clinici specializate printr-o operatie destul de riscanta fiindca gradul de reusita -nereusita este de 50% -50% si in plus costa si o ''caruta'' de bani. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Din pacate nu, e programat genetic. dar dimineata si seara, cand e obligatorie igiena, il poti rula intre palme, ca plastilina la gradinita, ca sa sitmulezi si mentii elasticitatea vaselor de sange - si e bine sa faci asta toata viata!
Apoi sa inveti sa executi preludiul ca la carte si sa fi cult, finut si manierat, si va fi bine!

| Violleta2022 a răspuns:

La varsta asta, nu mai sunt sanse sa creasca sau sa se lungeasca, cum nu sunt nici tratamente, creme ori descantece.
Daca exista asa ceva, te asigur ca nu exista pe lumea asta barbat nefericit din cauza unui penis mic, toti avandu-le probabil, pana la genunchi.
Din pacate, cresterea penisului se incheie la 16 ani, chiar daca corpul baiatului mai poate creste pana la 20.
Unica solutie de marire a unui penis, este interventia chirurgicala, de extindere a lui cu doar 2-3 cm.
Din pacate, sansele de reusita sunt doar de 50%, cu riscul de a ramane pe veci impotent.
13-14 cm de penis, nu-i chiar asa rau, poate un pic sub nivelul mediu. Cel mai nasol este faptul ca nu-i gros, ca de ala depinde satisfactia vaginala a femeii.

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista metode sigure de marire. Multumeste-te cu ce ai si foloseste-l asa cum trebuie.

| saresipiper a răspuns:

Frate majoritatea patronilor bogati il au atata si sunt mandri de ei, au gagica frumoasa si tu te jelesti. fericirea unei femei nu sta in cat ai puta de lunga!