| UserDG a întrebat:

Exista metode de marirea penisului în mod natural? Eu știu ca prin masaj ajutam sângele din penis sa circule și așa (cu timpul ) va creste. Ce ziceți de asta? Sunt persoane care au procedat așa și au dat rezultate? În cât timp creste(aprox)? De câte ori pe zi trebuie făcut masajul? Aveți vreun site ceva care mă poate ajuta? Am 16 ani. Nu vreau răspunsuri inutile sau legate de pastile, va rog!
Aștept răspunsuri. Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu, nu creste cu nici un fel de masaj. Nu e un muschi, e un balon. Singura metoda de crestere este cea chirurgicala, care si aceea este dubioasa. In nici un caz sa nu dai vreun ban pe lotiuni si pastile minune, toate sunt escrocherii.
Mai ai 4-5 ani in care iti poate creste. Si concentreaza-te pe tehnica daca esti nemultumit cu ce ai.

| jmekerashu a răspuns:

Ciudat, ai 16 ani și știi atât de puțin despre propriile organe genitale, în schimb vrei să le mărești))

Nu, nu există metode naturale de creștere, lungire, îngroșare etc. Citește acest articol și învață cum ești construit - http://www.i-medic.ro/......producerea Sau eventual mai treci pe al orele de biologie, în loc să cauți să lungești nu știu ce.