| eu888 a întrebat:

Am acceptat sa fiu cu un baiat(primul)si nea-m sarutat pe buze, dar el a incercat maI MULT DE CAT CU BUZELE, iar eu i-am spus din prima ca e mai bine sa stam separati, m-am speriat e primul si nu stiu ce sa fac asa vrea sa stau cu el. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| cOnTexT a răspuns:

Frumos tongue, Pai invata sa saruti. e simplu

2 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Ce mare lucru sa te saruti cu un baiat. zi mersi ca nu a vrut sexlaughing
Dc sa te sperii? Daca nu vrei sa te sarute ce vrei sa faceti sa va dati peste cap?

| darrio2007 a răspuns:

Sarutul frantuzesc.Invata-l.