| Trandafirulpasiunii a întrebat:

Am aflat nu de mult ca un baiat ma place si mi-am dat seama ca si eu il plac insa nu stiu cum sa fac primul pas si as vrea mult sa ma apropii din ce in ce mai mult de el. Ajutor! Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te place, e foarte simplu.
Cere-i ID-ul de mess ca sa mai vorbiti.
Spune-i ca este un baiat simpatic...mai vorbiti pe mess, invita-l la un suc sau ceva si da-i de inteles ca il placibig grin
Sunt sigura ca nu te va refuza (daca te place cu adevaratbig grin).

2 răspunsuri:
| bybyshor18 a răspuns:

Ar fi bine sa dai dovada ca si tie iti place de el si atunci o sa faca el primul pas :-p... parerea mea e sa te grabesti sa nu ti-o ia alta inaintewinking

| georgiana_4883 a răspuns:

Pai,mai intai te porti ca o prietena normala de gasca, iar apoi usor usor te apropii de el, incearca..nu stiu daca este un raspuns bun dar asta este parerea mea! succes